STAVEBNÍ CHEMIE

KOMU SE NELENÍ, TOMU SE TMELENÍ...

Běžně je u nás k dostání základní výběr pěn. Obyčejné pistolové a trubičkové pěny na vyplnění různých stavebních otvorů, speciální pěny studniční, nízkoexpanzní, lepicí či multipolohové. Čističe pistolí na dané pěny, stejně tak i čističe fasád a jiné. Skladem silikony sanitární, univerzální či neutrální a tmely kamnářské, klempířské, stavbařské bitumenové, střešní nebo například také akrylový štukový tmel v tubě na vyspravení prasklin a spár ve štukových omítkách. Štuková omítka hotová - ,,Primaštuk“ k dostání v balení 2k g a 8+1k g zdarma, je již připravená omítka k okamžitému použití.

Můžeme Vám nabídnout sanační a protiplísňové systémy a postřiky, impregnace zdiva. Sokraty jak příměsi, koncentráty tak i hloubkové pro penetraci zdiva a jiných savých materiálů.

V případě nesavých materiálů Vám nabízíme místo penetrace výběr z adhezních můstků, které umožní i spojení dvou nesavých materiálů (například při pokládce nové keramické dlažby či obkladu na stávající starou dlažbu).

Běžně v prodeji máme jednosložkové a dvousložkové hydroizolace koupelen a exteriérů a to včetně těsnících pásů do rohů koupelen a jiných vlhkých prostor.

Lepidlo mamut prodáváme již řadu let a našlo si u nás své místo, díky své kvalitě a výdrži. Nyní nejen v bílé, ale také v transparentní variantě.

Speciální lepicí pěny na polystyren, parapety, soklové desky, asfaltové pásy nebo například na desky dřevotřískové a OSB jsou v naší nabídce již řadu let a těší se čím dál větší oblibě.

stavební chemie stavební chemie

PRODÁVÁME ZNAČKY

komíny výrobci

KONTAKTY

Adresa: Jirotova 248/a, 336 01 Blovice

Telefon/Fax: +420 371 522 005
Mobil: +420 723 806 066

E-mail: stavebniny@krausstavebniny.cz

Otevírací doba:
DUBEN-ŘÍJEN PO-PÁ: 7:30-16:30 SO: 7:30-11:30
LISTOPAD-BŘEZEN PO-PÁ: 7:30-15:30 SO: 7:30-11:30
MIMOŘÁDNÁ PRACOVNÍ DOBA:


2019 © elphee cz s.r.o.


IMPRESUM